درباره فالومو
مجتمع صنعتی فالومو در  در زمینه انواع محصولات خواب اعم از تشک های فانتزی و مرتفع"طبی"، "سوپر طبی"، "طبی فنری"، "فنری" و همچنین تشک های سنتی شامل"سفری"،"راحتی"و"سنتی قابل حمل" و حتی"لحاف"، "ست ملحفه" و "بالشت های طبی" سالهاست که تولیدات خود را با برترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی تقدیم داشته است 

 واحد توسعه و تحقیقات فالومو حسب مطالعات و تعاملات صورت گرفته با مراکز علمی داخلی و خارجی به این اصل مهم دست یافته که تشک یکی از عناصر ضروری برای حفظ سلامتی و افزایش میزان رضایتمندی جسمی و روحی خانواده ها در گذران یک زندگی سالم و قابل قبول است و خواب مناسب در بستری ایده آل نوید دهنده موفقیت، آرامش ، آسایش و پیروزی انسان در امور روزمره است. فلذا تشک فالومو با انتقال این ساز و کار به خطوتولید و در ضمن استفاده از متدهای برتر و نوین موفق شده مسافت طولانی و دست نیافتنی آرامش خواب را برای مصرف کنندگان محصولات خود کوتاه و هموار سازد.این شرکت همواره مصمم بوده در پاسخ به اعتماد مصرف کنندگان ، ایشان را به دنیای شیرین خواب کودکی و سرزمین های آرمانی مشایعت کرده و با عملکرد خود در طول چند سال گذشته انصافاً ادعای خود را با اخذ گواهینامه های معتبر متعدد به اثبات رسانده است.

 ماشین آلات موجود در این مجموعه از به روزترین و مدرن ترین تکنولوژیهای اروپا برخوردار بوده و مهمتر اینکه فالومو بخش قابل توجهی از مواد مصرفی مورد نیاز را در زیرمجموعه های خود تهیه و تولید می نماید. فالومو در کارنامه افتخارات خود موفق به درج نه استاندارد بین المللی از جمله استاندارد اتحادیه اروپا ( مجوز صادرات به اروپا ) شده و با کشورهایی نظیر ترکیه تعاملاتی صورت داده که در ارتقاء متد و کیفیت محصولاتش تأثیر فراوانی را موجب گردیده است. تشک های طبی و سوپر طبی فالومو مورد تأیید بسیاری از متخصصین و جراحان قرار گرفته و همواره حفظ سلامتی ستون فقرات و جلوگیری از بیماریهای ریوی و پوستی یکی از اصولی ترین و برجسته ترین شاخصه های مد نظر این شرکت در پروسه تولید بوده و می باشد.

 هم اکنون مجتمع صنعتی فالومو با بهره گیری از بیش از نماینده گان انحصاری و رسمی , یکی از فوی ترین سیستم های توزیع و ارائه ی خدمات پس از فروش و گارانتی در کشور را دارا می باشد.